IMPREZY FIRMOWE

IMPREZY FIRMOWE NA ŁYŻWACH

Wierzymy, że jazda na łyżwach to świetna alternatywa dla klasycznych rozwiązań na spędzenie imprezy integracyjnej. Integracja nie musi odbywać się poza Warszawą, aby uczestnicy dobrze spędzili czas w grupie, a dodatkowo lepiej poznali się na poziomie prywatnym - to właśnie potrafi później pozytywnie procentować w relacjach służbowych.

EVENTY NA ŁYŻWACH?

W zależności od wymogów oraz budżetu klienta jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań i oczekiwań organizatorów.
Imprezy integracyjne na łyżwach to nie tylko wolna jazda, czy wykonywanie żmudnych ćwiczeń. Podczas "eventów" proponujemy całą gamę ciekawych i angażujących gier, których zadaniem jest integracja uczestników ze sobą.

DOOR-TO-DOOR I INNE

Organizowane przez nas Eventy i Imprezy Firmowe posiadają różne elementy, które możemy dopasować do oczekiwań i wymagań organizatorów.

Fotograf, wynajem łyżew i sprzętu (kaski, ochraniacze), wynajem kamerek Go-Pro, czy późniejsze przygotowanie filmiku pamiątkowego to tylko niektóre z pozycji w naszej ofercie.

Jesteśmy również w stanie zaoferować usługę Door-to-door, z odbiorem grupy z określonego miejsca, przejazd na lodowisko, późniejsze wyjście do baru czy restauracji.

W skrócie, zrobimy wszystko, aby wasza impreza firmowa była tą, o której będzie się mówiło pozytywnie przez długie lata.