Profesjonalna nauka jazdy figurowej na łyżwach

Od wielu lat prowadzimy naukę jazdy figurowej na łyżwach, skierowaną do wszystkich potencjalnych odbiorców, niezależnie od ich wieku, kondycji oraz posiadanych umiejętności. Z powodzeniem uczymy jazdy osoby niedoświadczone, jak również pomagamy zaawansowanym adeptom tej sztuki wznieść się na wyższy poziom profesjonalizmu. Zajęcia przeprowadzamy w formie grupowej oraz indywidualnej, dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Chętnie pomożemy wam w stawianiu pierwszych kroków, doprowadzając do momentu, w którym płynność ruchów oraz wykonywanych figur staje się źródłem czystej radości. Naszą ofertę zajęć kierujemy zarówno do dzieci i ich rodziców, którzy pragną wpoić tajniki tej dyscypliny swoim najmłodszym pociechom, jak i do dorosłych. Nigdy nie jest za późno na naukę jazdy figurowej na łyżwach.

Nauka jazdy figurowej na łyżwach pod czujnym okiem profesjonalistów

Nasza kadra nauczycieli składa się z doświadczonych i uznanych w środowisku tancerzy, mogących pochwalić się osiągnięciami na arenie krajowej i międzynarodowej. Wykorzystujemy nowoczesne metody nauki, polegające na przekazywaniu wiedzy, szlifowaniu warsztatu, rozwijaniu sprawności i świadomości własnego ciała, jak również wymianie dobrej energii i czerpaniu radości z aktywności na łyżwach.

Naszą dewiza brzmi – poprzez uśmiech do sukcesu. Jeśli tylko pragniesz nauczyć się tajników jazdy figurowej na łyżwach – my pomożemy osiągnąć ten cel szybko i sprawnie.

Nauka jazdy figurowej dla uczniów w każdym wieku

Popularyzacja jazdy figurowej na łyżwach to także nasza misja. Dlatego do wszystkich podopiecznych podchodzimy indywidualnie, ucząc ich szczegółów płynnej jazdy, technik odbicia, najważniejszych elementów, skoków, piruetów i innych ekscytujących i zapierających dech w piersiach technik.

Przygotowujemy również naszych podopiecznych do zawodów, układamy im choreografię. Każde zajęcia rozpoczynamy od rozgrzewki.

Równie ważna jest dla nas integracja całego zespołu, ponieważ dobrze wiemy, że radość jaką daje nauka jazdy figurowej na łyżwach jest podstawą sukcesu oraz najważniejszym źródłem motywacji. Z łatwością wzbudzamy ją w naszych uczniach, ponieważ radość płynąca z jazdy na łyżwach jest tym, co skłoniło nas by poświęcić jej życie. Chętnie podzielimy się tą pasją z wszystkimi naszymi uczniami, wśród których znajdzie się miejsce dla każdej zainteresowanej osoby.

Zapraszamy do wizyty w naszej szkole jazdy figurowej, jak również do nawiązania kontaktu! Chętnie przekonamy was, że na naukę jazdy na łyżwach nigdy nie jest ani za późno, ani za wcześnie.