Nauka jazdy na łyżwach dzieci - Warszawa

Jazda na łyżwach to sport, który doskonale rozwija równowagę, kondycję i sprawność fizyczną, świadomość własnego ciała oraz dynamikę. Ponadto jest to świetny trening charakteru, który uczy jak dążyć do celu i czerpać przyjemność z osiąganych rezultatów. Jazdę na łyżwach warto rozpocząć jak najwcześniej, co będzie miało pozytywny wpływ na rozwój psychodynamiczny danej osoby. Naukę jazdy na łyżwach dla dzieci realizujemy w naszej siedzibie w Warszawie. Do zapoznania się z jej ofertą zachęcamy wszystkich rodziców oraz ich pociechy w każdym wieku.

Profesjonalna pomoc w nauce jazdy na łyżwach dla dzieci

Działalność naszej szkoły rozpoczęła się od pasji i zamiłowania do jazdy na łyżwach. Oferujemy zajęcia skierowane do dzieci i młodzieży, a także ich rodziców. Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkich, niezależnie od doświadczenia, posiadanych umiejętności i sprawności fizycznej. Nawet osoby zupełnie niedoświadczone w jeździe na lodzie znajdą u nas kompleksowe wsparcie, ucząc się wszystkiego od podstaw.

 

Naukę jazdy na łyżwach prowadzimy w niewielkich grupach o różnym poziomie zaawansowania, pod czujnym okiem doświadczonych trenerów. Naszą ofertę wyróżnia nie tylko nacisk na zagadnienia techniczne i ćwiczenie warsztatu, ale również dążenie do ukształtowania charakteru naszych podopiecznych. Uczymy ich, że jazda na łyżwach jest źródłem radości, czego mogą z łatwością doświadczyć na naszych treningach. Umiejętność płynnej, nieskrępowanej i w pełni kontrolowanej jazdy jest źródłem satysfakcji i przyjemności samej w sobie. Jest to także główny cel naszych treningów.

 

Oddane pod naszą opiekę dzieci będą czuć się swobodnie, ucząc się poprzez zabawę. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesne podejście pedagogiczne, polegające na pełnym wsparciu, empatii, dzieleniu się dobrymi emocjami oraz tworzeniu przyjacielskiej atmosfery, w której wszelkie blokady wewnętrzne ustępują, ułatwiając rozwój umiejętności i własnego potencjału. Postępy w umiejętności jazdy na łyżwach będą widoczne już po pierwszej lekcji.

Nauka jazdy figurowej dla uczniów w każdym wieku

Popularyzacja jazdy figurowej na łyżwach to także nasza misja. Dlatego do wszystkich podopiecznych podchodzimy indywidualnie, ucząc ich szczegółów płynnej jazdy, technik odbicia, najważniejszych elementów, skoków, piruetów i innych ekscytujących i zapierających dech w piersiach technik.

Przygotowujemy również naszych podopiecznych do zawodów, układamy im choreografię. Każde zajęcia rozpoczynamy od rozgrzewki.

Równie ważna jest dla nas integracja całego zespołu, ponieważ dobrze wiemy, że radość jaką daje nauka jazdy figurowej na łyżwach jest podstawą sukcesu oraz najważniejszym źródłem motywacji. Z łatwością wzbudzamy ją w naszych uczniach, ponieważ radość płynąca z jazdy na łyżwach jest tym, co skłoniło nas by poświęcić jej życie. Chętnie podzielimy się tą pasją z wszystkimi naszymi uczniami, wśród których znajdzie się miejsce dla każdej zainteresowanej osoby.

Zapraszamy do wizyty w naszej szkole jazdy figurowej, jak również do nawiązania kontaktu! Chętnie przekonamy was, że na naukę jazdy na łyżwach nigdy nie jest ani za późno, ani za wcześnie.