Nauka jazdy na rolkach dla początkujących - nastolatków i dorosłych

Zapraszamy do udziału w zajęciach z jazdy figurowej na rolkach, które organizujemy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Chętnie nauczymy jazdy na rolkach od podstaw, jak również pomożemy podszlifować posiadane umiejętności, podnosząc je na wyższy poziom profesjonalizmu. W naszej szkole otrzymacie fachową pomoc, niezależnie od własnego doświadczenia oraz wprawy w jeździe na rolkach. Chętnie podejmiemy się nauki osób zupełnie niedoświadczonych, które z rolkami będą miały kontakt po raz pierwszy w życiu.

Kompleksowo i fachowo
Nauka jazdy na rolkach dla początkujących

Nasza kadra specjalistów z powodzeniem wpoi najważniejsze zasady jazdy na rolkach oraz pomoże oswoić się z tym nowy sposobem poruszania. Wbrew pozorom rolki to nie tylko sposób na aktywność fizyczną, ale także nowy sposób doświadczania własnego ciała. By nauka przebiegała skutecznie i przynosiła spodziewane sukcesy, ważne jest zarówno ćwiczenie umiejętności fizycznych i zdolności takich jak koordynacja własnych ruchów, jak również przyjemna atmosfera, w której trening przebiega. Dzięki temu rodzi się pasja i zamiłowanie do rolek, które z powodzeniem wzbudzamy u naszych uczniów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu osób początkujących i nie tylko. Uczymy m.in. swobodnej jazdy, bezpiecznego skręcania oraz hamowania. Nasze treningi z jazdy figurowej urozmaicamy elementami tańca. Dla osób bardziej zaawansowanych wprowadzamy już kolejne elementy jazdy figurowej: skoki, piruety, sekwencje kroków.

W tym celu wykorzystujemy rozmaite ćwiczenia i zabawy sprawnościowe, realizowane zarówno pojedynczo jak i zespołowo. Zawsze pod czujnym okiem naszego sztabu trenerów, gotowych nadzorować wszelkie postępy czynione przez naszych uczniów oraz dostosować trening do ich indywidualnych potrzeb i tempa nabywania nowych umiejętności.

kobieta na rolkach
Nauka jazdy na rolkach dla początkujących

Nauka jazdy na rolkach Warszawa i Gdańsk

Uczestnikom naszych zajęć gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, wykorzystanie środków ochrony oraz dostęp do profesjonalnego sprzętu rolkarskiego. Chętnie podejmiemy się nauki wszystkich osób początkujących, do których szczególnie kierujemy naszą ofertę. Prowadzimy naukę jazdy na rolkach w Warszawie, gdzie każdego roku organizujemy kursy zarówno dla nastolatków jak i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązania kontaktu. Jesteśmy do waszej dyspozycji, gotowi nieść pomoc i wspierać w rozwoju własnych umiejętności oraz ich kształtowaniu od podstaw.