POKAZY JAZDY FIGUROWEJ

POKAZY JAZDY FIGUROWEJ

Pokazy jazdy figurowej wykonywane przez doświadczone byłe zawodniczki konkurujące na polskiej i międzynarodowej scenie łyżwiarstwa figurowego to świetny sposób na zwiększanie zainteresowania lokalnych społeczności w spędzaniu czasu na ślizgawkach i nie tylko.
Celebracja otwarcia sezonu łyżwiarskiego, czy próba zachęcenia ludzi do odwiedzenia nowego miejsca na łyżwiarskiej mapie Warszawy to świetne okazje, aby uczcić je ekscytującymi pokazami profesjonalnej jazdy figurowej.

POKAZY VS. ANIMACJE

Pokazy jazdy figurowej to świetny sposób na otwarcie sezonu czy celebracja jego zakończenia.
Lodowiskowe animacje to sposób na regularne zaangażowanie odwiedzających w wizyty na lodowisku. Gry i zabawy dla najmłodszych, konkursy bądź doradztwo w zakresie jazdy na łyżwach dla najmłodszych i tych większych. Niektóre z naszych instruktorek prowadziły takie animacje na jednym z największych przedsięwzięć łyżwiarskich w Polsce.

GODZINY POD OKIEM PROFESJONALISTÓW

Oprócz pokazów jazdy figurowej i animacji oferujemy również usługę "opieki lodowiskowej" - jest to bardzo prosty koncept, zakładający, że w godzinach szczytu na lodowisku, kiedy jest największy tłok, ryzyko upadków czy nieszczęśliwych zdarzeń jest najwyższe. W związku z tym, obecność wykwalifikowanego instruktora w pobliżu jest w stanie znacznie to ryzyko zmniejszyć - ten, kto nie jest pewien swoich umiejętności łyżwiarskich może podjechać i poradzić się profesjonalisty.
Tak zapewniamy bezpieczeństwo!

Profesjonalne animacje na łyżwach w naszym repertuarze

Jesteśmy doświadczoną grupą łyżwiarzy, od wielu lat szlifujących swój warsztat, który wykorzystujemy by zaoferować naszym Klientom najbardziej widowiskowe pokazy i animacje na łyżwach. Z powodzeniem organizujemy pokazy jazdy figurowej na łyżwach, które wprawią w zachwyt wszystkich widzów, prezentując im unikatowe piękno tej dyscypliny sportu. W naszej kadrze znaleźli się najlepsi polscy łyżwiarze, doświadczeni na arenie międzynarodowej, znający swój fach od podstaw. Z powodzeniem zorganizujemy pokazy jazdy na łyżwach o różnej tematyce, choreografii, przebiegu oraz dopasowane do specyfiki konkretnego eventu, typu publiczności oraz oczekiwań osób korzystających z naszej oferty.

Najlepsze w Polsce – pokazy jazdy figurowej na łyżwach

 W naszym repertuarze znalazły się najlepsze i najbardziej widowiskowe pokazy jazdy na łyżwach. Wykonujemy spektakularne pokazy solowe oraz grupowe, a także par tanecznych, tworząc zapierające dech w piersiach układy choreograficzne. Podejmujemy się także pokazów najbardziej trudnych, a nawet ekstremalnych, wzbudzających podziw nawet najbardziej wymagających widzów. Wykorzystujemy w tym celu choreografię, oświetlenie, kostiumy – wszystko to pozwala przenieść widzów naszego show w niezwykły świat jazdy figurowej, w którym poczują się niczym w bajce.

Nie tylko łyżwy – czyli organizacja eventu na rolkach

Rolki figurowe to „młodsze siostry” łyżew. Sztukę widowiskowego jeżdżenia na nich opanowaliśmy do perfekcji, co pozwala nam zaoferować najlepsze pokazy przy ich wykorzystaniu. Jesteśmy gotowi zaprezentować przed wami nowoczesne show tematyczne, w którym nasi tancerze podbiją serca widzów, prezentując im najlepsze układy na rolkach. Jazda na nich jest nie mniej płynna, estetyczna i sycącą dla oczu, co jazda na łyżwach figurowych.

Najbardziej widowiskowa rewia na lodzie – Warszawa

Nasza grupa pokazowa wykonuje wspaniałe rewie na lodzie, czyli najlepiej dopracowane widowiska teatralno-estradowe, które zachwycą wszystkich widzów, odsłaniając przed nimi unikatowe piękno tej dyscypliny. Nasze rewie na lodzie możecie obejrzeć w Warszawie, do udziału w których gorąco zachęcamy. Jest to doskonała okazja dla klientów prywatnych i biznesowych, zakładów pracy, grup tematycznych, które pragną spędzić czas sycąc swoje zmysły wykwintnymi, dopracowanymi w każdym szczególe i estetycznymi pokazami.